Poistná udalosť na čelnom skle

Máte Kasko poistenie? Je vaše osobné alebo úžitkové vozidlo havarijne poistené? Ste na správnom mieste. Spolupracujeme aj s vašou poisťovňou (Allianz, Kooperativa, Komunálna, Generali, Uniqa, ČSOB, Wustenrot, Union, AXA). Zabezpečíme komplexné riešenie poistnej udalosti od A do Z. Celú poistnú udalosť vybavíte u nás rýchlo a jednoducho. Nemusíte chodiť ani telefonovať do vašej poisťovne. Pomôžeme s uplatnením havarijného poistenia pri výmene alebo oprave čelného skla. Pomôžeme pri hlásení škody do poisťovne a zabezpečíme obhliadku poškodeného čelného skla priamo u nás v servise.

0948 940 300

Ak máte otázku, zavolajte nám.
Pomôžeme s poistnou udalosťou.

Obhliadka u nás

Nemusíte čakať na technika poisťovne.
Ušetríte tak veľa času.

Krycí list

Výmenu skla riešime bezhotovostne.
Hradíte len spoluúčasť.

Poistná udalosť z KASKO poistenia

Poistnú udalosť z KASKO poistenia riešime formou krycieho listu. Pri výmene čelného skla z havarijného poistenia (KASKO) neplatíte plnú sumu, ale len zmluvnú spoluúčasť (ak je v zmluve uvedená nulová spoluúčasť, poisťovňa hradí plnú sumu za vás). Všetky potrebné dokumenty doručíme do vašej poisťovne. Výmena čelného skla trvá 3 až 4 hodiny. Používame kvalitné značkové čelné sklá od renomovaných výrobcov autoskiel. Garantujeme kvalitu montáže a bezpečnosť auta po výmene čelného skla. Nálepky STK a EK z poškodeného čelného skla prelepíme na nové sklo.

Postup pri poistnej udalosti:

  • Nahlásime poistnú udalosť do poisťovne
  • Obhliadneme poškodené čelné sklo
  • Vymeníme čelné sklo a vystavíme žiadosť o krycí list

Vyberte si vašu poisťovňu

allianz vymena celneho skla

kooperativa vymena celneho skla

komunalna vymena celneho skla

generali vymena celneho skla

uniqa vymena celneho skla

csob poistovna vymena celneho skla

wustenrot vymena celneho skla

union poistovna vymena celneho skla

axa poistovna vymena celneho skla

Zavolajte 0948 940 300 alebo vyplňte formulár

Vyplňte kontaktný formulár alebo nás kontaktujte na čísle 0948 940 300. Vymeníme poškodené čelné sklo a vyriešime vašu poistnú udalosť. Uveďte prosím VIN číslo vozidla, vyberte názov vašej poisťovne. Pre spracovanie poistnej udalosti sú potrebné nasledujúce dokumenty:

  • číslo havarijnej poistky
  • veľký technický preukaz
  • vodičský preukaz

Kontaktný formulár