Oprava čelného skla

Oprava čelného skla je plne hradená z havarijného poistenia. Pomôžeme vám s poškodeným čelným sklom od kamienka. Určite dobre poznáte situáciu, keď vám pri šoférovaní do čelného skla narazí kamienok a hneď sa vytvorí malá prasklina. Toto drobné poškodenie na čelnom skle vieme ľahko a rýchlo opraviť. Cena za opravu jedného poškodenia je 30€. Poškodenie do veľkosti dvojeurovej mince je možné opraviť. Poškodené miesto sa musí nachádzať mimo výhľadu vodiča. Na poškodenom mieste ostane optická stopa. V prípade, že opravené miesto praskne, odrátame vám z ceny výmeny skla sumu za opravu. Objednajte sa ešte dnes 0948 852 301

oprava celneho skla bratislava

Zavolajte 0948 852 301

Zavolajte a dohodneme si termín. Objednajte sa ešte dnes.

  • Oprava trvá 30 minút
  • Cena opravy je 30€
  • Oprava obnovuje pevnosť skla

Oprava čelného skla sa vyplatí

Nechajte si opraviť čelné sklo u nás. Čelné sklo opravujeme pomocou špeciálnej živice. Oprava vráti čelnému sklu jeho pevnosť. Dajte si opraviť svoje čelné sklo skôr, ako úplne praskne. Prelepte poškodené miesto priesvitnou páskou, zabránite tým zaneseniu nečistôt a vlhkosti do poškodenia. Objednajte sa na opravu čelného skla. Poškodené miesto na čelnom skle je možné opraviť:

  • ak nie je väčšie ako 2 cm
  • ak je mimo výhľadu vodiča
  • ak je viac ako 6 cm od okraja skla

Oprava čelného skla bezplatne

Oprava čelného skla je plne hradená z vašej havarijnej poistky. Ak máte havarijne poistenie, kontaktujte nás a opravu čelného skla vybavíme bezplatne v našom servise. Spolupracujeme s poisťovňami Allianz, Kooperativa, Komunálna, Generali, Uniqa, ČSOB, Wustenrot, Union, AXA. Všetky formality vybavíte u nás. Pri oprave čelného skla neplatíte ani spoluúčasť.

oprava celneho skla poistna udalost

Čelné sklo po oprave

Dlhá prasklina sa nedá opraviť

Veľkú väčšinu drobných poškodení čelných skiel vieme rýchlo a jednoducho opraviť. Ak sa na čelnom skle auta vytvorí dlhá prasklina alebo je poškodené miesto rozdrvené, je nutné čelné sklo vymeniť. V prípade, že je poškodenie na čelnom skle príliš veľké alebo nespĺňa parametre na opravu, ponúkame vám výhodnú výmenu čelného skla.

Výmena čelného skla