Výmena čelného skla na Audi A6

Potrebujete vymeniť čelné sklo na vašom Audi A6? Ponúkame vám kvalitnú výmenu čelného skla za skvelú cenu. Nové čelné sklo na Audi A6 aj s výmenou. Výmena čelného skla trvá približne 3 hodiny. Nálepky z poškodeného čelného skla (STK a EK) prelepíme na nové sklo. Garantujeme kvalitu výmeny čelného skla. Naši technici majú potrebnú kvalifikáciu, tréning a dlhoročné skúsenosti. Používame kvalitné značkové čelné sklá. Audi A6 je osobný automobil vyššej strednej triedy od nemeckého koncernu VAG. Audi A6 sa vyrába od roku 1994. Audi A6 je nástupcom modelu Audi 100. Audi A6 je dostupné vo variantách sedan a kombi (Avant). Prvá generácia bola vyrábaná od roku 1994 do 1997 pod označením C4 (Typ 4A). Novšia generácia s označením C5 (Typ 4B) prišla v roku 1997 a vyrábala sa do roku 2006. Tretia generácia C6 (Typ 4F) sa vyrábala od roku 2004 do roku 2011. Posledná štvrtá generácia Audi A6 s označením C7 (Typ 4G) sa vyrába od roku 2011 dodnes.

0948 940 300

Zavolajte a dohodneme si termín.
Objednajte sa ešte dnes.

Výmena trvá 3 hodiny

Čelné sklo vymeníme za 3 hodiny.
Rýchla a kvalitná výmena.

Prelepíme nálepky

Nálepky STK prelepíme na nové sklo.
Rakúska známka sa musí vymeniť.

audi a6 celne sklo

Nechajte si čelné sklo vymeniť u nás:

  • Používame značkové čelné sklá
  • Všetky autosklá sú certifikované ECE R43
  • Naši technici majú potrebnú kvalifikáciu a skúsenosti
  • Sklá montujeme rovnakým spôsobom ako výrobca

Výmena čelného skla z poistenia

Pri havarijnom poistení alebo pripoistení čelného skla hradí výmenu čelného skla Vaša poisťovňa, u nás zaplatíte len zmluvnú spoluúčasť. Spolupracujeme s poisťovňami Allianz, Kooperativa, Komunálna, Generali, Uniqa, ČSOB, Wustenrot, Union, AXA. Zabezpečíme všetko potrebné, nahlásenie poistnej udalosti do poisťovne, obhliadku poškodeného čelného skla.

autosklo poistovne

Pošleme vám cenovú ponuku

Vyplňte formulár a pošleme Vám bezplatne cenovú ponuku presne na Vaše auto. Cena výmeny čelného skla závisí od výbavy na čelnom skle (dažďový senzor alebo vyhrievanie v skle). Pre vypracovanie cenovej ponuky musíme vedieť:

  • značku a model auta
  • rok výroby
  • výbavu čelného skla (dažďový senzor alebo ohrev v skle).

Kontaktný formulár

[contact-form-7 id=“9392″ title=“Kontakt“]

[/contact-form-7]