Nové čelné sklo na Audi A4

Potrebujete vymeniť čelné sklo na vašom Audi A4? Ponúkame vám kvalitnú výmenu čelného skla za skvelú cenu. Nové čelné sklo na Audi A4 aj s výmenou. Výmena čelného skla trvá približne 3 hodiny. Nálepky z poškodeného čelného skla (STK a EK) prelepíme na nové sklo. Garantujeme kvalitu výmeny čelného skla. Naši technici majú potrebnú kvalifikáciu, tréning a dlhoročné skúsenosti. Používame kvalitné čelné sklá od svetových výrobcov.

Audi A4 je osobný automobil strednej triedy patriaci pod koncern VAG. Audi A4 bolo uvedené na trh v roku 1994 ako nástupca modelu Audi 80. Vyrába se vo verzií sedan, kombi (avant) a kabriolet. Prvá generácia Audi A4 označená B5 (Typ 8D) sa vyrábala od roku 1994 do 2001. Druhá generácia B6 (Typ 8E/8H) sa vyrábala od roku 2000 do 2006. Tretia generácia B7 sa vyrábala od roku 2005 do 2008. Štvrtá generácia B8 (Typ 8K) začala výrobu v roku 2008 a vyrábala sa do roku 2015. Posledná piata generácia B9 (Typ 8W) sa vyrába od roku 2016 dodnes.

0948 940 300

Zavolajte a dohodneme si termín.
Objednajte sa ešte dnes.

Výmena trvá 3 hodiny

Čelné sklo vymeníme za 3 hodiny.
Rýchla a kvalitná výmena.

Prelepíme nálepky

Nálepky STK prelepíme na nové sklo.
Rakúska známka sa musí vymeniť.

Výmena čelného skla Audi A4

Nechajte si čelné sklo vymeniť u nás:

  • Používame značkové čelné sklá
  • Všetky autosklá sú certifikované ECE R43
  • Naši technici majú potrebnú kvalifikáciu a skúsenosti
  • Sklá montujeme rovnakým spôsobom ako výrobca

Výmena čelného skla z poistenia

Pri havarijnom poistení alebo pripoistení čelného skla hradí výmenu čelného skla Vaša poisťovňa, u nás zaplatíte len zmluvnú spoluúčasť. Spolupracujeme s poisťovňami Allianz, Kooperativa, Komunálna, Generali, Uniqa, ČSOB, Wustenrot, Union, AXA. Zabezpečíme všetko potrebné, nahlásenie poistnej udalosti do poisťovne, obhliadku poškodeného čelného skla.

autosklo poistovne

Nechajte si čelné sklo vymeniť u nás

Vyplňte formulár a pošleme Vám bezplatne cenovú ponuku presne na Vaše auto. Cena výmeny čelného skla závisí od výbavy na čelnom skle (dažďový senzor alebo vyhrievanie v skle). Pre vypracovanie cenovej ponuky musíme vedieť:

  • značku a model auta
  • rok výroby
  • výbavu čelného skla (dažďový senzor alebo ohrev v skle).

Kontaktný formulár